A lappantyú gurgula-hangja,
a szobrok,
az elgurult teknőctojás,
a röntgenképeken ezüstösen lobogó angyalruhák -
hogy is lehetne megkerülni a költőt,
aki képei erejével sziklaként áll az emlékezetben?
Ha kell, ehhez hozzá lehetne fűzni egy tárgyilagos mondatot arról, hogy a kortárs magyar líra két kiválósága beszélget Nemes Nagy Ágnes költészetéről és arról, hogy mit jelent számukra ez a viszonyulás. De nem biztos, hogy kell bármi is ehhez a pár szép sorhoz.
Nemes Nagy Ágnes költészetéről Szabó T. Anna és Molnár Krisztina Rita beszélgetnek sok-sok vers kíséretében!
A Kávéházak Éjszakája összművészeti kulturális fesztivál programjai ingyenesen látogathatóak.
Pár program előzetes, online regisztrációval lesz látogatható. A jelentkezési lehetőségekről a Facebook eseményekben és a Facebook oldalon tudósítanak. Minden eseményre időben érkezzenek, hiszen a helyszínek befogadóképessége véges. A programváltoztatás jogát fenntartják.
Idén a programokon résztvevőknek különleges ajándékkal készültek Nektek!
„Az Év társadalmilag felelős bankja örökös kitüntetettje, a MagNet Bankkal kötött együttműködésnek köszönhetően a programok alatt: A vendégünk vagy egy espressóra vagy egy cappuccinóra!"
Az esemény Veszprém-Balaton 2023 Európa Kulturális Fővárosa támogatásával jött létre.
HANGVILLA Multifunkcionális Közösségi Tér
8200 Veszprém, Brusznyai Árpád utca 2.