Veszprémi malmok nyomában - látványsütéssel

Fedezd fel Veszprém történelmi malmainak varázslatos világát egy kellemes séta keretében!

A séta során megismerheted a város egykori malmainak történetét, és betekintést nyerhetsz a molnárok mindennapjaiba. Az útvonal a festői Séd patak mentén vezet, ahol több malomromot és felújított malomépületet is megtekinthetünk.

A séta végén egy különleges élmény vár rád: langalló sütés a Fenyves malom udvari kemencéjében.

Találkozási pont: Óváros tér

Idegenvezető: Koncz Ilona

A városnéző séta minimum 17 fő, maximum 40 fő részvételével indul el.

A sétán való részvétel előzetes regisztrációhoz kötött. Kérjük, részvételi szándékát az oldal alján található jelentkezési lapon jelezze. A jelentkezéseket a beérkezés sorrendjében regisztráljuk. A városnéző séták egyéni vendégek részére foglalhatók, csoportok részére szóló ajánlatainkat keressék a veszpreminfo.hu weboldalon.

A szervezők a programváltoztatás jogát fenntartják.

Óváros tér / Rákóczi utca
8200 Veszprém, Óváros tér

Jegyvásárlásra személyesen a Tourinform Veszprém irodában (Óváros tér 2.), vagy előreutalással a 17600066-00474012-00200004 számlaszámra van lehetőség. A teljes regisztrációhoz, a jegyárat 48 órával a séta kezdése előttig kell befizetni.
Utalás esetén a következő adatokra van szükségünk a számla elkészítéséhez: Név, Cím, (Cég esetén:adószám)

4.900 Ft

Tourinform Veszprém
8200 Veszprém, Óváros tér 2.